Q48SQ12025NRFA Delta
  • Part Number: Q48SQ12025NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 300W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 282
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q48SQ12025NRFA Delta
    Q48SQ12025NRFA Delta
    Q48SQ12025NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. Q48SQ12025NRFA is described as DC/DC CONVERTER 12V 300W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE