Q48SC12008NNFA Delta
  • Part Number: Q48SC12008NNFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 1/4 BRICK 12V 8.3A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about Q48SC12008NNFA Delta
    Q48SC12008NNFA Delta
    Q48SC12008NNFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. Q48SC12008NNFA is described as MODULE DC/DC 1/4 BRICK 12V 8.3A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA