Q36SR12020NRFA Delta
  • Part Number: Q36SR12020NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 240W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about Q36SR12020NRFA Delta
    Q36SR12020NRFA Delta
    Q36SR12020NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. Q36SR12020NRFA is described as DC/DC CONVERTER 12V 240W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"