PMT-24V200W1AM Delta
  • Part Number: PMT-24V200W1AM
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 24V 200W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 15
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM