PMT-15V50W1AH Delta
  • Part Number: PMT-15V50W1AH
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 15V 50W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM