PMT-12V50W1AA Delta
  • Part Number: PMT-12V50W1AA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 12V 50W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 41
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE