PMC-24V300W1BA Delta
  • Part Number: PMC-24V300W1BA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 24V 12V 300W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 27
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"