PMC-24V035W1AJ Delta
  • Part Number: PMC-24V035W1AJ
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 24V 35W
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"