PM05S120A Delta
  • Part Number: PM05S120A
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PM05S120A Delta
    PM05S120A Delta
    PM05S120A is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. PM05S120A is described as DC/DC CONVERTER 12V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE