PJT-18V100WBBA Delta
  • Part Number: PJT-18V100WBBA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 18V 80W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN