PJB-24V150WCRA Delta
  • Part Number: PJB-24V150WCRA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 24V 150W
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK