PJ-5V15WCNA Delta
  • Part Number: PJ-5V15WCNA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 5V 15W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 56
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE