PJ-48V50WLNA Delta
  • Part Number: PJ-48V50WLNA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 50W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE