PJ-48V50WBNA Delta
  • Part Number: PJ-48V50WBNA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 50W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"