PFR0812XHE-SP00 Delta
  • Part Number: PFR0812XHE-SP00
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • Available: 2,035
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFR0812XHE-SP00 Delta
    PFR0812XHE-SP00 Delta
    PFR0812XHE-SP00 is manufactured by Delta and is categorized in the DC Fans category. PFR0812XHE-SP00 is described as FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK