NC12S0A0V40PNFB Delta
  • Part Number: NC12S0A0V40PNFB
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: CONV DC/DC 12VIN 4A ADJ OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NC12S0A0V40PNFB Delta
    NC12S0A0V40PNFB Delta
    NC12S0A0V40PNFB is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. NC12S0A0V40PNFB is described as CONV DC/DC 12VIN 4A ADJ OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH