MDS-300APB12 AA Delta
  • Part Number: MDS-300APB12 AA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 12V 220W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK