MDS-300ADB48 AA Delta
  • Part Number: MDS-300ADB48 AA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 190W
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH