MDS-040APS15 BA Delta
  • Part Number: MDS-040APS15 BA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: AC/DC CONVERTER 15V 40W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 60
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"