IPM12S0A0S08FA Delta
  • Part Number: IPM12S0A0S08FA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: POWER MODULE IPOL 8A SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IPM12S0A0S08FA Delta
    IPM12S0A0S08FA Delta
    IPM12S0A0S08FA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. IPM12S0A0S08FA is described as POWER MODULE IPOL 8A SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V