IPM04S0A0S10FA Delta
  • Part Number: IPM04S0A0S10FA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: POWER MODULE IPOL 10A SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IPM04S0A0S10FA Delta
    IPM04S0A0S10FA Delta
    IPM04S0A0S10FA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. IPM04S0A0S10FA is described as POWER MODULE IPOL 10A SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE