H48SC28016NNFH Delta
  • Part Number: H48SC28016NNFH
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC DC CONVERTER 28V 448W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about H48SC28016NNFH Delta
    H48SC28016NNFH Delta
    H48SC28016NNFH is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. H48SC28016NNFH is described as DC DC CONVERTER 28V 448W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V