H48SA53010NNFH Delta
  • Part Number: H48SA53010NNFH
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 1/2 BRICK 53V 10A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about H48SA53010NNFH Delta
    H48SA53010NNFH Delta
    H48SA53010NNFH is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. H48SA53010NNFH is described as MODULE DC/DC 1/2 BRICK 53V 10A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD