E48SR12005NRFA Delta
  • Part Number: E48SR12005NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 5A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about E48SR12005NRFA Delta
    E48SR12005NRFA Delta
    E48SR12005NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. E48SR12005NRFA is described as MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP