E48SP3R360NRFA Delta
  • Part Number: E48SP3R360NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 8TH BRICK 3.3V 60A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about E48SP3R360NRFA Delta
    E48SP3R360NRFA Delta
    E48SP3R360NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. E48SP3R360NRFA is described as MODULE DC/DC 8TH BRICK 3.3V 60A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS