E48SP12020NRFB Delta
  • Part Number: E48SP12020NRFB
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 20A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about E48SP12020NRFB Delta
    E48SP12020NRFB Delta
    E48SP12020NRFB is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. E48SP12020NRFB is described as MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 20A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"