E48SP12020NRFA Delta
  • Part Number: E48SP12020NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 20A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,048
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about E48SP12020NRFA Delta
    E48SP12020NRFA Delta
    E48SP12020NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. E48SP12020NRFA is described as MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 20A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M