E48SH12010NRFH Delta
  • Part Number: E48SH12010NRFH
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: POWER MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about E48SH12010NRFH Delta
    E48SH12010NRFH Delta
    E48SH12010NRFH is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. E48SH12010NRFH is described as POWER MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"