E48SH12010NRFA Delta
  • Part Number: E48SH12010NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 10A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 503
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about E48SH12010NRFA Delta
    E48SH12010NRFA Delta
    E48SH12010NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. E48SH12010NRFA is described as MODULE DC/DC 8TH BRICK 12V 10A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS