E48SD12020NRFA Delta
  • Part Number: E48SD12020NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 20A 240W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about E48SD12020NRFA Delta
    E48SD12020NRFA Delta
    E48SD12020NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. E48SD12020NRFA is described as DC/DC CONVERTER 12V 20A 240W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH