E48SC12010NRFA Delta
  • Part Number: E48SC12010NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 120W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about E48SC12010NRFA Delta
    E48SC12010NRFA Delta
    E48SC12010NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. E48SC12010NRFA is described as DC/DC CONVERTER 12V 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V