DNL10S0A0R20PFD Delta
  • Part Number: DNL10S0A0R20PFD
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: POWER MODULE DOSA POL 20A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about DNL10S0A0R20PFD Delta
    DNL10S0A0R20PFD Delta
    DNL10S0A0R20PFD is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. DNL10S0A0R20PFD is described as POWER MODULE DOSA POL 20A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM