DNK12S0A0R30NFB Delta
  • Part Number: DNK12S0A0R30NFB
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: POWER MODULE DOSA POL 30A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about DNK12S0A0R30NFB Delta
    DNK12S0A0R30NFB Delta
    DNK12S0A0R30NFB is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. DNK12S0A0R30NFB is described as POWER MODULE DOSA POL 30A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ