D12S1R830D Delta
  • Part Number: D12S1R830D
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 0.8-1.8V 30A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about D12S1R830D Delta
    D12S1R830D Delta
    D12S1R830D is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. D12S1R830D is described as DC/DC CONVERTER 0.8-1.8V 30A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR