BFB1224H-T50R Delta
  • Part Number: BFB1224H-T50R
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BFB1224H-T50R Delta
    BFB1224H-T50R Delta
    BFB1224H-T50R is manufactured by Delta and is categorized in the DC Fans category. BFB1224H-T50R is described as FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"