AFB0812SH-TP12 Delta
  • Part Number: AFB0812SH-TP12
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • Available: 298
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AFB0812SH-TP12 Delta
    AFB0812SH-TP12 Delta
    AFB0812SH-TP12 is manufactured by Delta and is categorized in the DC Fans category. AFB0812SH-TP12 is described as FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)