AFB0412VHB-TP25 Delta
  • Part Number: AFB0412VHB-TP25
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • Available: 84
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AFB0412VHB-TP25 Delta
    AFB0412VHB-TP25 Delta
    AFB0412VHB-TP25 is manufactured by Delta and is categorized in the DC Fans category. AFB0412VHB-TP25 is described as FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK