56.OA12.0642N DOLD & SOEHNE
  • More about 56.OA12.0642N DOLD & SOEHNE
    56.OA12.0642N DOLD & SOEHNE
    56.OA12.0642N is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the General Purpose Relays category. 56.OA12.0642N is described as Product Description: OA5612, 6V, 4NO/2NC AgNi10+.2umAu, IP40 . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM