56.OA12.0624N DOLD & SOEHNE
  • More about 56.OA12.0624N DOLD & SOEHNE
    56.OA12.0624N DOLD & SOEHNE
    56.OA12.0624N is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the General Purpose Relays category. 56.OA12.0624N is described as Product Description: OA5612, 6V, 2NO/4NC AgNi10+.2umAu, IP40 . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH