456.OA12.1224C DOLD & SOEHNE
  • Part Number: 456.OA12.1224C
  • Manufacturer Name: DOLD & SOEHNE
  • Description: Product Description: 4 Channel Module, 6P, 8A, 12V,
  • Category: Relay Modules
  • Status:
  • More about 456.OA12.1224C DOLD & SOEHNE
    456.OA12.1224C DOLD & SOEHNE
    456.OA12.1224C is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the Relay Modules category. 456.OA12.1224C is described as Product Description: 4 Channel Module, 6P, 8A, 12V, . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by DOLD & SOEHNE
    ---> Relay Modules from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Relay Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HANDLE TYPE I 4HP BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
    Schroff
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT