256.OA12.2442C DOLD & SOEHNE
  • Part Number: 256.OA12.2442C
  • Manufacturer Name: DOLD & SOEHNE
  • Description: Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 24V,
  • Category: Relay Modules
  • Status:
  • More about 256.OA12.2442C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.2442C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.2442C is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the Relay Modules category. 256.OA12.2442C is described as Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 24V, . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM