256.OA12.2424C DOLD & SOEHNE
  • Part Number: 256.OA12.2424C
  • Manufacturer Name: DOLD & SOEHNE
  • Description: Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 24V,
  • Category: Relay Modules
  • Status:
  • More about 256.OA12.2424C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.2424C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.2424C is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the Relay Modules category. 256.OA12.2424C is described as Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 24V, . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A