256.OA12.1242C DOLD & SOEHNE
  • Part Number: 256.OA12.1242C
  • Manufacturer Name: DOLD & SOEHNE
  • Description: Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 12V,
  • Category: Relay Modules
  • Status:
  • More about 256.OA12.1242C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.1242C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.1242C is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the Relay Modules category. 256.OA12.1242C is described as Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 12V, . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK