256.OA12.1233C DOLD & SOEHNE
  • Part Number: 256.OA12.1233C
  • Manufacturer Name: DOLD & SOEHNE
  • Description: Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 12V,
  • Category: Relay Modules
  • Status:
  • More about 256.OA12.1233C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.1233C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.1233C is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the Relay Modules category. 256.OA12.1233C is described as Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 12V, . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"