256.OA12.1224C DOLD & SOEHNE
  • Part Number: 256.OA12.1224C
  • Manufacturer Name: DOLD & SOEHNE
  • Description: Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 12V,
  • Category: Relay Modules
  • Status:
  • More about 256.OA12.1224C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.1224C DOLD & SOEHNE
    256.OA12.1224C is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the Relay Modules category. 256.OA12.1224C is described as Product Description: 2 Channel Module, 6P, 8A, 12V, . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM