256.OA11.2422C DOLD & SOEHNE
  • Part Number: 256.OA11.2422C
  • Manufacturer Name: DOLD & SOEHNE
  • Description: Product Description: 2 Channel Module, 4P, 8A, 24V,
  • Category: Relay Modules
  • Status:
  • More about 256.OA11.2422C DOLD & SOEHNE
    256.OA11.2422C DOLD & SOEHNE
    256.OA11.2422C is manufactured by DOLD & SOEHNE and is categorized in the Relay Modules category. 256.OA11.2422C is described as Product Description: 2 Channel Module, 4P,8A, 24V, . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by DOLD & SOEHNE
    ---> Relay Modules from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Relay Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"