LION74A-6SG78-5 DANTONA INDUSTRIES
  • Part Number: LION74A-6SG78-5
  • Manufacturer Name: DANTONA INDUSTRIES
  • Description: Battery Pack; Lithium Ion; 7.4 V; 7800 mAh; 6-Cell; 4.9x2.8x0.8 In.; Lead Wires
  • Category: General Batteries
  • Status:
  • More about LION74A-6SG78-5 DANTONA INDUSTRIES
    LION74A-6SG78-5 is manufactured by DANTONA INDUSTRIES and is categorized in the General Batteries category. LION74A-6SG78-5 is described as Battery Pack; Lithium Ion; 7.4 V; 7800 mAh; 6-Cell; 4.9x2.8x0.8 In.; Lead Wires. Perfect Parts is a supplier of Batteries and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"