LAP-563LI-148 DANTONA INDUSTRIES
  • Part Number: LAP-563LI-148
  • Manufacturer Name: DANTONA INDUSTRIES
  • Description: BATTERY; LITHIUM ION; LAPTOP; DELL 312-0365; 14.8V; 2300MAH
  • Category: Battery Packs
  • Status:
  • More about LAP-563LI-148 DANTONA INDUSTRIES
    LAP-563LI-148 is manufactured by DANTONA INDUSTRIES and is categorized in the Battery Packs category. LAP-563LI-148 is described as BATTERY; LITHIUM ION; LAPTOP; DELL 312-0365; 14.8V; 2300MAH. Perfect Parts is a supplier of Batteries and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK