SSV66A24E34N183 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSV66A24E34N183
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: SENSOR; VERTICAL, 1 HIGH LEVEL AT 24MM, SS, 3/4NPT MOUNT
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSV66A24E34N183 Cynergy 3 Components
    SSV66A24E34N183 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSV66A24E34N183 is described as SENSOR; VERTICAL, 1 HIGH LEVEL AT 24MM, SS, 3/4NPT MOUNT. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cynergy 3 Components
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM