SSF67B50B200 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSF67B50B200
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: SENSOR; 2 LEVEL SWITCH IN SS 316 25VA PVC 7/0.2 50MM & 200MM LEVELS
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSF67B50B200 Cynergy 3 Components
    SSF67B50B200 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSF67B50B200 is described as SENSOR; 2 LEVEL SWITCH IN SS 316 25VA PVC 7/0.2 50MM & 200MM LEVELS. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED